VLÁČKODRÁHY

Vláčkodráhy a dřevěné vláčky jsou pěknou hračkou do dětského pokoje. Jedná o přírodní materiál - dřevo, ten vydrží téměř vše, narozdíl od plastových hraček, které leckdy nevydrží ani pár desítek minut...

V našem e-shopu Vám nabídneme vláčkodráhy od několika firem, vyrábějících kvalitní hračky.

Dnes jsou tyto hračky kombinovány i s elektrickými a elektronickými doplňky, takže již není problém sehnat i mašinku na baterie.

Také u nás seženete velké množství nejrůznějších doplňků k vláčkodrahám jako jsou nejrůznější stavby, doplňkové koleje, semafory, mašinky a vagónky, depa, jeřáby, nádraží a další příslušenství.

Zejména vláčkodráhy značky WOTO jsou skvělou volbou pro začínající i pokročilé "stavitele", nejen díky nízké ceně ale i velmi dobré kvalitě, jedná se totiž o dřevěné hračky certifikované českou certifikační firmou ITC Zlín.

Při hraní s vláčkodráhou zabavíte nejen svou ratolest, ale i sebe, stavění rozvíjí motoriku, představivost a můžete zapojit do zábavné hry všechny členy rodiny.

Pokud přemýšlíte jaký dárek vybrat např. k narozeninám nebo pod stromeček, tak vláčkodráha bude jistě tou pravou volbou. Zpětná vazba od našich zákazníků nám jen potvrzuje, že je to hračka jak pro kluky, tak pro holky.

Pokud jste nenašli to co hledáte, napište nám, pokusíme se sehnat u našich dodavatelů.

Budeme rádi, když nám zašlete fotografie, které pak rádi s Vaším souhlasem uveřejníme zde na našich stránkách :-).

 

 

 
45
11991451199
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 46 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 46 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním podle našich podmínek ochrany soukromí.